Menu Sluit Agenda Zoeken Winkelwagen

CJP-korting

CJP-pashouders krijgen 20% korting op de entreeprijs van een groot aantal concerten en evenementen. Als er sprake is van CJP-korting zie je dit op de online evenementpagina's bij de ticketprijzen staan. Bij het scannen van je ticket zal om je CJP-pas worden gevraagd. Heb je nog geen CJP-pas? Je kunt hier lid worden, vanaf € 17,50 per jaar.

vr 18 okt 2019

Slotconcert Hart & Ziel

AVROTROS Vrijdagconcert

zo 20 okt 2019

Paul van Kemenade’s Three Horns and a Bass

Sunday Afternoon Jazz - Een muzikale verkenningstocht met Naidoo, Mlangeni en Yenana

zo 20 okt 2019

Het Collectief

Uitvoering van de Portulan-Cyclus, geïnspireerd op Debussy

ma 21 okt 2019

Damien Guillon & Le Banquet Céleste

Muziek van Philipp Heinrich Erlebach

Uitverkocht
di 22 okt 2019

Daniël Lohues & Holland Baroque

wo 23 okt 2019

Chris Hinze - Incredible India

multimedia solo theaterconcert

do 24 okt 2019

Teus Nobel Liberty Group

CloudNights - Vrije composities met nadruk op improvisatie

za 26 okt 2019

Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet

West Side Story

zo 27 okt 2019

Norma Winstone & Glauco Venier + Ineke Vandoorn & Marc van Vugt

Twee gerenommeerde jazzduo’s spelen in wisselende combinaties

zo 27 okt 2019

philharmonie zuidnederland o.l.v. Hartmut Haenchen

Bruckner - Symfonie nr. 7

di 29 okt 2019

Víkingur Ólafsson

Bach

wo 30 okt 2019

Berlage Saxophone Quartet & Jan Brokken

Muziek en literatuur

vr 1 nov 2019

Nederlands Kamerorkest en Remy van Kesteren

Caplet, Debussy en Haydn

afgelast
vr 1 nov 2019

Julian Schneemann

za 2 nov 2019

Allerzielen

Nederlandse Bachvereniging

zo 3 nov 2019

Nationaal Allerzielen Concert

Nieuwe Philharmonie Utrecht

zo 3 nov 2019

Silbersee

Hedendaagse componisten gaan de dialoog aan met klassieke werken uit de 20e eeuw

ma 4 nov 2019

Schumann Quartett

Mozart, Berg en Grieg

vr 8 nov 2019

Vocale Meesterwerken

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

do 14 nov 2019

Perforator

Club Fluxus - Hedendaagse muziek op semi-geïmproviseerde basis

do 14 nov 2019

Zuco 103

Brazilectroband viert zijn twintigjarig bestaan

vr 15 nov 2019

Roussel, Mendelssohn en Sibelius

AVROTROS Vrijdagconcert

wo 20 nov 2019

Jean-Yves Thibaudet & Midori

Schumann, Fauré en Debussy

vr 22 nov 2019

ROctet speelt Mendelssohn, Bach en Sjostakovitsj

AVROTROS Vrijdagconcert

vr 22 nov 2019

Kronos Quartet

Het bekendste hedendaagse muziekensemble ter wereld

vr 22 nov 2019

Kika Sprangers Large Ensemble

CloudNights - Kleurrijke en meeslepende composities

zo 24 nov 2019

LUDWIG & Lucie Horsch

Telemann en Vivaldi

zo 24 nov 2019

Het Gelders Orkest met Boris Giltburg

Rachmaninov - Pianoconcert nr. 3

zo 24 nov 2019

Jasper van ’t Hof Blazers Kwartet

Sunday Afternoon Jazz - Één toetsenist neemt het op tegen drie saxofoons en een trombone

zo 24 nov 2019

Florian Weber Quartet

ECM Artists In Concert - De Duitse pianist presenteert zijn ECM album Lucent Waters

wo 27 nov 2019

Calefax als menselijk orgel

Bach, Mendelssohn en Messiaen

do 28 nov 2019

Nederlands Blazers Ensemble

The Unknown Chaplin: Muziek bij de stomme films uit de beginperiode van Charlie Chaplin

do 28 nov 2019

Filmconcert: Under the skin

Stargaze Ensemble

vr 29 nov 2019

Amsterdam Sinfonietta speelt Bach en Henze

AVROTROS Vrijdagconcert

za 30 nov 2019

Nederlands Kamerkoor

Schein, Brahms, Wagner en Strauss

za 30 nov 2019

Ben van Gelder - Paradís

CloudNights - Composities geïnspireerd op een werk van schilder Marc Chagall

za 30 nov 2019

Goran Bregović en Noord Nederlands Orkest

o.l.v. Hans Leenders

vr 6 dec 2019

Edo de Waart dirigeert Mahlers Zevende

Radio Filharmonisch Orkest

vr 6 dec 2019

Maarten Ornstein DASH!

CloudNights - Dynamisch free-funk trio

za 7 dec 2019

Maria Emilia

zo 8 dec 2019

Holland Baroque & London Community Gospel Choir

Gospel Baroque

ma 9 dec 2019

Van Swieten Society

Ludwigs serenade

wo 11 dec 2019

Filmconcert: Wad

Noordpool Orkest

do 12 dec 2019

Elisabeth Hetherington

Dutch Classical Talent

vr 13 dec 2019

Monteverdi’s Mariavespers

Nederlandse Bachvereniging

za 14 dec 2019

Messiah

Nieuwe Philharmonie Utrecht

za 14 dec 2019

Ives Ensemble

Richard Rijnvos neemt de suite van Schönberg onder de loep

zo 15 dec 2019

Residentie Orkest Den Haag

Tsjaikovski - Suite het Zwanenmeer

zo 15 dec 2019

Trio Brederode, Glerum & Scholten

Sunday Afternoon Jazz - Drie eigenzinnige musici uit drie verschillende generaties

zo 15 dec 2019

Zuid-Amerikaanse Barok & Misa Criolla

Musica Temprana

di 17 dec 2019

Ensemble Agamemnon

Kerstconcert

wo 18 dec 2019

Corrie van Binsbergen & Auke Hulst

Vlijmscherp en ontroerend literair muziektheater

do 19 dec 2019

Kerst met Holland Baroque

met Marianne Beate Kielland

do 19 dec 2019

Christmas movie classics

Noord Nederlands Orkest met Eric Corton

vr 20 dec 2019

Kerst met Mendelssohn en Mozart

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

vr 20 dec 2019

Vein feat. Andy Sheppard

Zwitsers trio presenteert hun nieuwe album Symphonic Bop

zo 22 dec 2019

Weihnachts-Oratorium

Nederlands Kamerkoor

zo 22 dec 2019

Ciconia Consort & Peter Gijsbertsen

Kerstconcert

zo 22 dec 2019

Artvark & Apollo Double Quartet

Sunday Afternoon Jazz - Saxofoon-octet dat balanceert op een dun lijntje tussen klassiek en jazz

zo 22 dec 2019

Nederlands Blazers Ensemble

Finale Compositiewedstrijd – Meesterwerken van van (piep)jonge componisten

zo 5 jan 2020

Jeroen van Vliet & Harmen Fraanje

Sunday Afternoon Jazz - De voorhoede van de Nederlandse pianisten

wo 8 jan 2020

Luzerner Sinfonieorchester o.l.v. James Gaffigan

Nieuwjaarsconcert met Brahms en Strauss

vr 10 jan 2020

Vasily Petrenko dirigeert het Radio Filharmonisch Orkest

Goebaidoelina, Haydn en Strauss

za 11 jan 2020

Wishful Singing

Connected - Lost in Cyberia

do 16 jan 2020

But What About – Pendeltrap

Club Fluxus - Een project rondom de Amerikaanse componist-dirigent Patrick David Clark

vr 17 jan 2020

Elim Chan dirigeert Tsjaikovski’s Vijfde

AVROTROS Vrijdagconcert

za 18 jan 2020

Michael Moore Fragile Quartet

CloudNights - Amerikaanse rietblazer met een prachtige toon en rijke muzikale fantasie

zo 19 jan 2020

Alexandre Tharaud

After Versailles

di 21 jan 2020

Dvořáks Uit de Nieuwe Wereld - uit het hoofd

Pynarello

wo 22 jan 2020

The Beggar's Ensemble

Muziek van Pepusch, Corbett, Jones en Corelli

vr 24 jan 2020

NJO speelt Beethoven en Bartók

AVROTROS Vrijdagconcert

do 30 jan 2020

Duo Ebano

Dutch Classical Talent

do 30 jan 2020

Cappella Neapolitana & Giovanni Sollima

Pergolesi - Stabat Mater

do 30 jan 2020

Rembrandt Frerichs Trio - Grafitti Jazz

CloudNights - De beeldende kracht van straatkunst, vertaalt naar opzwepende jazz

vr 31 jan 2020

Goetia - Lera Auerbach

Nederlands Kamerkoor

za 1 feb 2020

Finale Nederlands Vioolconcours categorie Oskar Back

met het Residentie Orkest

zo 2 feb 2020

Nederlands Philharmonisch Orkest met Christian Tetzlaff

Beethoven - Vioolconcert

zo 2 feb 2020

Peter Beets Trio & Fay Claassen

Sunday Afternoon Jazz - De geheide hits en vergeten pareltjes van the Great American Songbook

zo 2 feb 2020

Nederlands Blazers Ensemble

9e Beethoven in bijzondere bezetting

do 6 feb 2020

Alle Beethoven Trio's - concert 1

Van Baerle Trio

do 6 feb 2020

A symphonic tribute to Avicii

Noord Nederlands Orkest

do 6 feb 2020

Amstel & Keuris Quartet

Club Fluxus - Twee van Nederlands spannendste saxofoonkwartetten bundelen hun krachten

vr 7 feb 2020

Mahler en Tsjaikovski’s ‘Pathétique’

AVROTROS Vrijdagconcert

za 8 feb 2020

Out of the Blue

Tsjaikovski - Symfonie nr. 6 ‘Pathetique’

zo 9 feb 2020

Holland Baroque & Aisslinn Nosky

Volkomen Telemann

zo 9 feb 2020

Marcin Wasilewski Trio

ECM Artists In Concert - Pools pianotrio met relaxte en organische sfeer

do 13 feb 2020

Alle Beethoven Trio's - concert 2

Van Baerle Trio

do 13 feb 2020

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Shunske Sato

Concerto Supergrosso

vr 14 feb 2020

Groot Omroepkoor zingt Ein deutsches Requiem

AVROTROS Vrijdagconcert

vr 14 feb 2020

Jazz Orchestra of the Concertgebouw

Reconstructie van Miles Davis’ legendarische optreden uit 1960

zo 16 feb 2020

Antwerp Symphony Orchestra

Tan Dun

ma 17 feb 2020

Van Swieten Society

Beethovens Valentijn

do 20 feb 2020

Alle Beethoven Trio's - concert 3

Van Baerle Trio

do 20 feb 2020

Nieuw Amsterdams Peil

Tragikomische muziektheatervoorstelling ‘Het arsenaal der ongeleefde dingen’

vr 21 feb 2020

Nachtmusik

Alexei Ogrintchouk en het Concertgebouw Kamerorkest

vr 21 feb 2020

Fuse - Live

Grenzeloze topformatie in eigen muzikale wereld

za 22 feb 2020

Fred Jacobs

Monteverdidag

za 22 feb 2020

Monteverdi Vespers

Cantar Lontano o.l.v. Marco Mencoboni

za 22 feb 2020

Eva Saladin

Monteverdidag i.s.m. Oude Muziek

za 22 feb 2020

Le Nuove Musiche

Madrigalen van Monteverdi

wo 26 feb 2020

Calefax & Helena Rasker

Dansen op de vulkaan

vr 28 feb 2020

Karina Canellakis en Simone Lamsma

Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. nieuwe chef-dirigent

za 29 feb 2020

Daan Vandewalle & Han Bennink

Een combinatie van klassiek repertoire en Amerikaanse pianomuziek

wo 4 mrt 2020

Daria van den Bercken & Arthur Japin

Muziek en literatuur

wo 4 mrt 2020

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Vacláv Luks

Bach en Zelenka

do 5 mrt 2020

Maya Fridman & Diamanda Dramm

Club Fluxus - Gloednieuw duo krijgt carte blanche

vr 6 mrt 2020

Beethoven en Petroesjka

AVROTROS Vrijdagconcert

zo 8 mrt 2020

Dudok Kwartet

Haydn en Brahms

zo 8 mrt 2020

Asko|Schönberg

Muziek van Claude Vivier en Reza Namavar

do 12 mrt 2020

Brodsky Quartet

Sjostakovitsj, Beethoven en Ravel

vr 13 mrt 2020

Beethovens Mis in C

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

zo 15 mrt 2020

Eric Vloeimans - Gatecrash

Sunday Afternoon Jazz - Allstar bezetting o.l.v trompettist Eric Vloeimans presenteert nieuw werk

vr 20 mrt 2020

Sibelius’ Zevende symfonie

Residentie Orkest o.l.v. Nicolas Collon

zo 22 mrt 2020

Jazz Orchestra of the Concertgebouw

Sunday Afternoon Jazz - Jazzorkest eert de bigband traditie met hun project Crossroads

do 26 mrt 2020

Nuria Rial & Accademia del Piacere

Durón en Bononcini

do 26 mrt 2020

Symfonieorkest van het Conservatorium van Amsterdam

Saint-Saëns, Ravel en Berlioz

vr 27 mrt 2020

Mozart met Ronald Brautigam

AVROTROS Vrijdagconcert

za 28 mrt 2020

Finale Liszt Concours

met het Radio Filharmonisch Orkest

zo 29 mrt 2020

Orchestre Philharmonique du Luxembourg o.l.v. Gustavo Gimeno

Mahler - Symfonie nr. 3

zo 29 mrt 2020

Het Orkest Uitgelegd

Maestro Jules Onthult

wo 1 apr 2020

Matthäus-Passion

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Leonardo García Alarcón

do 9 apr 2020

Oerknal

Club Fluxus - Première een gloednieuw concerto van Richard Ayers

vr 10 apr 2020

Dvořák’s Stabat Mater

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

za 11 apr 2020

Rembrandt Frerichs & Ties Mellema

Musici voor wie de grenzen tussen muzikale genres vooral een uitnodiging tot experimenteren zijn

zo 12 apr 2020

Joost Patocka - Jazz for the Millions

Sunday Afternoon Jazz - Van Monk, via Mengelberg en Mompou naar Miles, Mahler en Marsalis

do 16 apr 2020

Duo Mader Papandreopoulos

Dutch Classical Talent

vr 17 apr 2020

Insomnio

Drie bijzondere vogelstukken

vr 17 apr 2020

Pärt - Kanon Pokajanen

Cappella Amsterdam

zo 19 apr 2020

Yuri Honing - Blauwbaard

Sunday Afternoon Jazz - Saxofonist Yuri Honing presenteert zijn nieuwe album Blauwbaard

ma 20 apr 2020

Van Swieten Society

Muziek voor de koning

do 23 apr 2020

Trio Leonskaja, Ferschtman & Koranyi

Schuberts pianotrio's

vr 24 apr 2020

Sjostakovitsj’ Negende

AVROTROS Vrijdagconcert

vr 24 apr 2020

Cristina Branco

za 25 apr 2020

Ensemble Chianti

Vijf toptalenten verenigd

zo 26 apr 2020

Water Music & Music for the Royal Fireworks

B’rock o.l.v Dmitry Sinkovsky

zo 26 apr 2020

Nederlands Blazers Ensemble

Vier Letzte Lieder

wo 29 apr 2020

Calefax maakt een scène

Gershwin en Gesualdo

zo 3 mei 2020

Raoul Steffani & Daan Boertien

Winnaars publieksprijs Dutch Classical Talent

wo 6 mei 2020

Storioni Trio & P.F. Thomése

Muziek en literatuur

vr 8 mei 2020

Winnipeg Symphony Orchestra

AVROTROS Vrijdagconcert

ma 11 mei 2020

Brentano String Quartet

Bach, Beethoven en Mendelssohn

wo 13 mei 2020

Nederlandse Bachvereniging - vocaal ensemble

Bach & Sandström

vr 15 mei 2020

Korngold en Zemlinsky

AVROTROS Vrijdagconcert

vr 15 mei 2020

Tineke Postma & Ralph Alessi

CloudNights - Jazzkwartet met bewonderenswaardig vakmanschap

za 16 mei 2020

Out of the Blue

Zemlinsky - Die Seejungfrau

zo 17 mei 2020

Noord Nederlands Orkest met Renaud Capuçon

Tjsaikovski - Vioolconcert

di 19 mei 2020

Amsterdam Sinfonietta & Nederlands Kamerkoor

Pärt en Vasks

vr 22 mei 2020

Het jaar 250 na Beethoven

Floris Kortie & Vera Kooper

za 23 mei 2020

Anouar Brahem Quartet

Het meesterwerk The Astounding Eyes of Rita gespeeld in de originele line-up

wo 27 mei 2020

Hélène Grimaud

Debussy, Chopin en Satie

zo 7 jun 2020

The Quartet-NL

Sunday Afternoon Jazz - Het repertoire van Misha Mengelberg, zonder regels en hokjes

vr 19 jun 2020

Verdi’s Requiem

AVROTROS Vrijdagconcert