menu zoeken
Naar agenda

Sprintkaarten

Ben je jonger dan dertig jaar? Dan kun je korting krijgen op vrijwel al onze klassieke concerten en een deel van onze jazzconcerten. Je kunt een sprintkaart kopen voor €12.
Sprintkaarten zijn te koop op de dag van het concert zelf vanaf 10:00 uur, aan de kassa en online, indien het concert niet is uitverkocht. Hieronder vind je de selectie. In het geval van ochtend- of middagconcerten geldt dat sprintkaarten 24 uur van te voren beschikbaar zijn.

Hieronder vind je de selectie concerten waarvoor je kunt sprinten.

wo 19 dec 2018

Weihnachts-Oratorium

Collegium 1704 & Nederlands Kamerkoor

do 20 dec 2018

Holland Baroque

Les cloches de Noël

vr 21 dec 2018

Haydn - Die Schöpfung

Radio Filharmonisch Orkest & Groot Omroepkoor

wo 26 dec 2018

De mis van Pynarello

Een alternatief kerstconcert

zo 30 dec 2018

The String Soloists o.l.v. Lisa Jacobs

Haydn, Dvořák, Ysaÿe & Wieniawski

vr 11 jan 2019

Ludwig

Schönberg en Mendelssohn

ma 14 jan 2019

Amsterdam Sinfonietta & Blaudzun

Breder dan klassiek

do 17 jan 2019

Lavinia Meijer & Het Gelders Orkest: Less is more

vr 18 jan 2019

Rimski-Korsakov - Sheherazade

Rotterdams Philharmonisch Orkest

za 19 jan 2019

Quatuor Danel & Virpi Räisänen

Uitverkocht
wo 23 jan 2019

Janine Jansen & Friends

Mozart: Strijkkwintet & Divertimento

do 24 jan 2019

Nederlands Kamerkoor

Duister Rusland

vr 25 jan 2019

Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Edo de Waart

Brahms - Symfonie nr. 3

afgelast
za 26 jan 2019

Dvořáks Uit de Nieuwe Wereld - uit het hoofd

Pynarello

zo 27 jan 2019

Combattimento

Scarlatti, Vivaldi & Durante

zo 27 jan 2019

Nederlands Blazers Ensemble

John Adams - Symmetries

ma 28 jan 2019

Van Swieten Society

Salon op de Olympus

Uitverkocht
do 31 jan 2019

L’Arpeggiata

All’improvviso

do 31 jan 2019

Nuala McKenna

Dutch Classical Talent

vr 1 feb 2019

Mitsuko Uchida & Mahler Chamber Orchestra

Mozart - Pianoconcerten nr. 19 & 20

zo 3 feb 2019

Mahler 9

Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno

zo 3 feb 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Lahav Shani

Schubert, Bach & Berg

zo 3 feb 2019

Slagwerk Den Haag, Eduardo Guerrero, Amir ElSaffar

Flamenco Biënnale

di 5 feb 2019

Holland Baroque & Dorothee Mields

Sopraan & Nyckelharpa

vr 8 feb 2019

Bruckner - Mis in f klein ‘Grote‘

Radio Filharmonisch Orkest & Groot Omroepkoor

za 9 feb 2019

Insomnio speelt Frank Zappa

The Yellow Shark

vr 15 feb 2019

Prokofjev - Romeo en Julia

philharmonie zuidnederland

zo 17 feb 2019

Cinquecento

Cristóbal de Morales

zo 17 feb 2019

Nino Gvetadze

Beethoven, Schumann & Gaboenia

ma 18 feb 2019

Amsterdam Sinfonietta & Ray Chen

Virtuoze vioolwerken

do 21 feb 2019

Bruchs Vioolconcert Uitgelegd

Maestro Jules Onthult

vr 22 feb 2019

Acis and Galatea

Opera en marionettentheater

za 23 feb 2019

Ciconia Consort & Paolo Giacometti

Janáček, Liszt & Bartók

zo 24 feb 2019

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Christoph Prégardien

Bach, Schütz en Mendelssohn

di 26 feb 2019

Anna Fedorova & Friends: Piazzolla

Tango-concert met bandoneonist Marcelo Nisinman

wo 27 feb 2019

Calefax - Schemerstukken

Tussen droom, verbeelding en realiteit

vr 1 mrt 2019

Radio Filharmonisch Orkest

Walton - Symfonie nr. 1

zo 3 mrt 2019

Residentie Orkest

Rachmaninov - Symfonie nr. 3

vr 8 mrt 2019

Lavinia Meijer & Groot Omroepkoor

Satie, Debussy & Fauré

zo 10 mrt 2019

Canto Ostinato: East meets West

Orgel & Derwisj

do 14 mrt 2019

Pieter van Loenen

Dutch Classical Talent

vr 15 mrt 2019

Berlioz - Symphonie Fantastique

Noord Nederlands Orkest

za 16 mrt 2019

Vergeten - Een concert over dementie

Nederlands Kamerkoor

di 19 mrt 2019

Artemis Quartett

Barber, Britten & Schubert

do 21 mrt 2019

Formerly known as Prince - a symphonic tribute

Noord Nederlands Orkest & Boris

vr 22 mrt 2019

Beethoven - Symfonie nr. 3 ‘Eroica‘

Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

zo 24 mrt 2019

Quatuor Danel & Quatuor Van Kuijk

Schönberg - Verklärte Nacht

wo 27 mrt 2019

Nederlands Blazers Ensemble

Das Lied von der Erde

Uitverkocht
za 30 mrt 2019

Matthäus-Passion o.l.v. Reinbert de Leeuw

Holland Baroque & Nederlands Kamerkoor

ma 1 apr 2019

Van Swieten Society

Clara, de geniale weduwe

di 2 apr 2019

Bergen Philharmonic Orchestra & Alice Sara Ott

Grieg - Pianoconcert

do 4 apr 2019

Asko|Schönberg speelt Kate Moore

vr 5 apr 2019

Amsterdam Sinfonietta & Beatrice Rana piano

Bach & Bartók

wo 10 apr 2019

Matthäus-Passion

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Philippe Herreweghe

do 11 apr 2019

Insomnio speelt Reich

vr 12 apr 2019

Liszt Concourswinnaar Alexander Ullman & Barnabás Kelemen

Schubert, Liszt & Brahms

vr 12 apr 2019

Johannes-Passion

Vox Luminis & Café Zimmermann

zo 14 apr 2019

Chamber Music Society of the Lincoln Centre New York

Beethoven, Debussy, Dean & Brahms

ma 15 apr 2019

Don Juan en Till Eulenspiegel

Symfonieorkest Conservatorium van Amsterdam

di 16 apr 2019

Johannes-Passion

Orkest van de Achttiende Eeuw & Cappella Amsterdam

vr 19 apr 2019

Rossini - Stabat Mater

Radio Filharmonisch Orkest & Groot Omroepkoor

ma 22 apr 2019

Jussens & Friends 2019

Lucas en Arthur Jussen nodigen hun muziekvrienden uit

do 25 apr 2019

Mahler - Das Lied von der Erde

Radio Filharmonisch Orkest

vr 26 apr 2019

Calefax & Eric Vloeimans

Dido & Aeneazz

za 4 mei 2019

Rubens Consort Kamermuziek Lab i.s.m. het Prinses Christina Concours

Brahms - Strijksextet nr. 1

di 7 mei 2019

Orchestra of the Age of Enlightenment

Händel - Orgelconcerten

do 9 mei 2019

Sheherazade Uitgelegd

Maestro Jules Onthult

vr 10 mei 2019

De schatkamer van Paul van Nevel

Nederlands Kamerkoor

vr 10 mei 2019

Orkest van de Achttiende Eeuw & Jean-Guihen Queyras

Schumann - Celloconcert

zo 12 mei 2019

Harriet Krijgh & Noord Nederlands Orkest

Lalo - Celloconcert

zo 12 mei 2019

Nederlands Blazers Ensemble

Bach & Soefi

ma 13 mei 2019

Jerusalem Quartet & Elisabeth Leonskaja

Schumann - Pianokwintet

di 14 mei 2019

Beethovens Vierde - uit het hoofd

Pynarello

wo 15 mei 2019

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Shunske Sato

Café Zimmermann

vr 17 mei 2019

Bruckner - Symfonie nr. 4

Radio Filharmonisch Orkest

zo 19 mei 2019

Finale Dutch Classical Talent 2019

Dutch Classical Talent

ma 20 mei 2019

Canada's National Arts Centre Orchestra

Brahms - Symfonie nr. 2

di 21 mei 2019

IJzersterke Soundtracks

Noord Nederlands Orkest & Hanna Verboom

za 25 mei 2019

Asko|Schönberg - Andriessen 80!

zo 26 mei 2019

Maria Milstein & Natalia Milstein

Ravel, Mendelssohn & Beethoven

vr 31 mei 2019

Einstein on the Beach met Suzanne Vega

Ensemble Ictus & Collegium Vocale Gent

vr 7 jun 2019

Schumann - Szenen aus Goethes Faust

Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor & Nationaal Kinderkoor

Cookie

Wij maken gebruik van cookies om je website- bezoek 'slimmer' te maken en omwille van statistieken.

Klik op onderstaande button om hiermee akkoord te gaan.

Akkoord