Menu Sluit Agenda Zoeken Winkelwagen

Sprintkaarten

Ben je jonger dan dertig jaar? Dan kun je korting krijgen op vrijwel al onze klassieke concerten en een deel van onze jazzconcerten. Sprintkaarten zijn vanaf 10.00 uur op de dag van het concert verkrijgbaar voor de meeste klassieke concerten en voor een aantal jazzconcerten, indien het concert niet is uitverkocht. Je kunt een sprintkaart kopen voor €12.

Hieronder vind je de selectie concerten waarvoor je kunt sprinten.

vr 13 dec 2019

Monteverdi’s Mariavespers

Nederlandse Bachvereniging

za 14 dec 2019

Messiah

Nieuwe Philharmonie Utrecht

zo 15 dec 2019

Residentie Orkest Den Haag

Tsjaikovski - Suite het Zwanenmeer

zo 15 dec 2019

Zuid-Amerikaanse Barok & Misa Criolla

Musica Temprana

di 17 dec 2019

Ensemble Agamemnon

Kerstconcert

do 19 dec 2019

Christmas movie classics

Noord Nederlands Orkest met Eric Corton

do 19 dec 2019

Kerst met Holland Baroque

met Marianne Beate Kielland

vr 20 dec 2019

Kerst met Mendelssohn en Mozart

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

za 21 dec 2019

Het Weihnachts-oratorium in huiskamersetting

Ensemble Resonanz

zo 22 dec 2019

Ciconia Consort & Peter Gijsbertsen

Kerstconcert

zo 22 dec 2019

Nederlands Blazers Ensemble

Finale Compositiewedstrijd – Meesterwerken van van (piep)jonge componisten

zo 22 dec 2019

Weihnachts-Oratorium

Nederlands Kamerkoor

wo 8 jan 2020

Luzerner Sinfonieorchester o.l.v. James Gaffigan

Nieuwjaarsconcert met Brahms en Strauss

vr 10 jan 2020

Vasily Petrenko dirigeert het Radio Filharmonisch Orkest

Prokofjev, Haydn en Strauss

za 11 jan 2020

Wishful Singing

Connected - Lost in the Cloud

zo 12 jan 2020

Het Gelders Orkest

Gershwin en Bernstein

vr 17 jan 2020

Elim Chan dirigeert Tsjaikovski’s Vijfde

AVROTROS Vrijdagconcert

zo 19 jan 2020

Alexandre Tharaud

After Versailles

di 21 jan 2020

Dvořáks Uit de Nieuwe Wereld - uit het hoofd

Pynarello

wo 22 jan 2020

The Beggar's Ensemble

Muziek van Pepusch, Corbett, Jones en Corelli

vr 24 jan 2020

NJO speelt Beethoven en Bartók

AVROTROS Vrijdagconcert

zo 26 jan 2020

Alle vioolsonates van Beethoven op één dag

Nederlands Vioolconcours

do 30 jan 2020

Cappella Neapolitana & Giovanni Sollima

Pergolesi - Stabat Mater

do 30 jan 2020

Duo Ebano

Dutch Classical Talent

vr 31 jan 2020

Goetia - Lera Auerbach

Nederlands Kamerkoor

zo 2 feb 2020

Nederlands Blazers Ensemble

9e Beethoven in bijzondere bezetting

zo 2 feb 2020

Nederlands Philharmonisch Orkest met Christian Tetzlaff

Beethoven - Vioolconcert

do 6 feb 2020

Alle Beethoven Trio's - concert 1

Van Baerle Trio

do 6 feb 2020

A symphonic tribute to Avicii

Noord Nederlands Orkest

vr 7 feb 2020

Mahler en Tsjaikovski’s ‘Pathétique’

AVROTROS Vrijdagconcert

zo 9 feb 2020

Holland Baroque & Aisslinn Nosky

Volkomen Telemann

do 13 feb 2020

Alle Beethoven Trio's - concert 2

Van Baerle Trio

do 13 feb 2020

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Shunske Sato

Concerto Supergrosso

vr 14 feb 2020

Groot Omroepkoor zingt Ein deutsches Requiem

AVROTROS Vrijdagconcert

zo 16 feb 2020

Amsterdam Sinfonietta & Thomas Hampson

An die ferne Geliebte

zo 16 feb 2020

Antwerp Symphony Orchestra

Tan Dun

ma 17 feb 2020

Van Swieten Society

Beethovens Valentijn

do 20 feb 2020

Alle Beethoven Trio's - concert 3

Van Baerle Trio

do 20 feb 2020

Nieuw Amsterdams Peil

Tragikomische muziektheatervoorstelling ‘Het arsenaal der ongeleefde dingen’

vr 21 feb 2020

Nachtmusik

Alexei Ogrintchouk en het Concertgebouw Kamerorkest

vr 21 feb 2020

Nederlands Kamerkoor in de Pieterskerk

o.l.v. Paul van Nevel

Uitverkocht
za 22 feb 2020

Nora Fischer & Marnix Dorrestein

Klassiek in de Cloud

za 22 feb 2020

Eva Saladin

Monteverdidag i.s.m. Oude Muziek

za 22 feb 2020

Fred Jacobs

Monteverdidag

za 22 feb 2020

Monteverdi Vespers

Cantar Lontano o.l.v. Marco Mencoboni

za 22 feb 2020

Le Nuove Musiche

Madrigalen van Monteverdi

wo 26 feb 2020

Calefax & Helena Rasker

Dansen op de vulkaan

vr 28 feb 2020

Karina Canellakis en Simone Lamsma

Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. nieuwe chef-dirigent

za 29 feb 2020

Daan Vandewalle & Han Bennink

Een combinatie van klassiek repertoire en Amerikaanse pianomuziek

wo 4 mrt 2020

Daria van den Bercken & Arthur Japin

Muziek en literatuur

wo 4 mrt 2020

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Vacláv Luks

Bach en Zelenka

vr 6 mrt 2020

Beethoven en Petroesjka

AVROTROS Vrijdagconcert

zo 8 mrt 2020

Asko|Schönberg

Muziek van Claude Vivier en Reza Namavar

zo 8 mrt 2020

Dudok Kwartet

Haydn en Brahms

do 12 mrt 2020

Brodsky Quartet

Sjostakovitsj, Beethoven en Ravel

vr 13 mrt 2020

Beethovens Mis in C

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

vr 20 mrt 2020

Sibelius’ Zevende symfonie

Residentie Orkest o.l.v. Nicolas Collon

zo 22 mrt 2020

Schumann Pianoconcert

Orkest van de Achttiende Eeuw met Alexander Melnikov

do 26 mrt 2020

Nuria Rial & Accademia del Piacere

Durón en Bononcini

do 26 mrt 2020

Symfonieorkest van het Conservatorium van Amsterdam

Saint-Saëns, Ravel en Berlioz

vr 27 mrt 2020

Mozart met Ronald Brautigam

AVROTROS Vrijdagconcert

wo 25 mrt 2020

Finale Solo Liszt Concours

20.00 uur

zo 29 mrt 2020

Sibelius 2 uitgelegd

Maestro Jules Onthult

zo 29 mrt 2020

Orchestre Philharmonique du Luxembourg o.l.v. Gustavo Gimeno

Mahler - Symfonie nr. 3

di 31 mrt 2020

Roomful of Teeth

Achtstemmig vocaal ensemble

wo 1 apr 2020

Matthäus-Passion

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Leonardo García Alarcón

do 9 apr 2020

Oerknal

Club Fluxus - Première een gloednieuw concerto van Richard Ayers

vr 10 apr 2020

Dvořák’s Stabat Mater

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

vr 10 apr 2020

Passie Highlights op Goede Vrijdag

Pynarello

za 11 apr 2020

Rembrandt Frerichs & Ties Mellema

Musici voor wie de grenzen tussen muzikale genres vooral een uitnodiging tot experimenteren zijn

ma 13 apr 2020

Amsterdam Sinfonietta met Lucas & Arthur Jussen

Tweede Paasdag

do 16 apr 2020

Duo Mader Papandreopoulos

Dutch Classical Talent

vr 17 apr 2020

Insomnio

Drie bijzondere vogelstukken

vr 17 apr 2020

Pärt - Kanon Pokajanen

Cappella Amsterdam

ma 20 apr 2020

Van Swieten Society

Muziek voor de koning

do 23 apr 2020

Trio Leonskaja, Ferschtman & Koranyi

Schuberts pianotrio's

vr 24 apr 2020

Cristina Branco

vr 24 apr 2020

Sjostakovitsj’ Negende

AVROTROS Vrijdagconcert

za 25 apr 2020

Ensemble Chianti

Vijf toptalenten verenigd

zo 26 apr 2020

Nederlands Blazers Ensemble

Vier Letzte Lieder

zo 26 apr 2020

Water Music & Music for the Royal Fireworks

B’rock o.l.v Dmitry Sinkovsky

wo 29 apr 2020

Calefax maakt een scène

Gershwin en Gesualdo

zo 3 mei 2020

Raoul Steffani & Daan Boertien

Winnaars publieksprijs Dutch Classical Talent

wo 6 mei 2020

Storioni Trio & P.F. Thomése

Muziek en literatuur

vr 8 mei 2020

Ralph van Raat

Klassiek in de Cloud

vr 8 mei 2020

Winnipeg Symphony Orchestra

AVROTROS Vrijdagconcert

ma 11 mei 2020

Brentano String Quartet

Bach, Beethoven en Mendelssohn

wo 13 mei 2020

Nederlandse Bachvereniging - vocaal ensemble

Bach & Sandström

wo 13 mei 2020

Tsjaikovski 6 Uitgelegd

Maestro Jules Onthult

vr 15 mei 2020

Korngold en Zemlinsky

AVROTROS Vrijdagconcert

za 16 mei 2020

Out of the Blue

Zemlinsky - Die Seejungfrau

zo 17 mei 2020

Noord Nederlands Orkest met Renaud Capuçon

Tjsaikovski - Vioolconcert

di 19 mei 2020

Amsterdam Sinfonietta & Nederlands Kamerkoor

Pärt en Vasks

vr 22 mei 2020

Het jaar 250 na Beethoven

Floris Kortie & Vera Kooper

wo 27 mei 2020

Hélène Grimaud

Debussy, Chopin en Satie

za 30 mei 2020

De Notenkraker

Caspar Vos & Frank Peters

vr 19 jun 2020

Verdi’s Requiem

AVROTROS Vrijdagconcert