MENU
HOME

Festival Oude Muziek 2017

Op deze pagina ziet u per dag het programma van het Festival Oude Muziek Utrecht in TivoliVredenburg. Voor meer informatie en tickets kunt u terecht op de website van het Festival Oude Muziek.

Vrijdag 25 augustus
16.00 uur Presentatie en overdracht van het nieuwe barokorgel
20.00 uur Openingsconcert La Divina Armonia & Lorenzo Ghielmi

Zaterdag 26 augustus
09.30 uur Zomerschool door: Andrew Pettegree
11.00 uur Hopkinson Smith | 'Zo moet de hemel klinken'
18.30 uur 'What’s new?'
20.00 uur Ensemble Correspondances & Sébastien Daucé
24.00 uur Klaglied: Buxtehude, Böhm, Weckmann Olga Pashchenko

Zondag 27 augustus
09.30 uur Zomerschool door: Katarina Livjanić
11.00 uur The Attaignant Consort | Meer-stemmig
18.30 uur 'What’s new?' (gratis toegang)
20.00 uur Vox Luminis & Lionel Meunier Bachs Hohe Messe
23.00 uur La Divina Armonia & Lorenzo Ghielmi

Maandag 28 augustus
09.30 uur Zomerschool door: Andrew Pettegree
11.00 uur Duo Serenissima | Geestelijke airs de cours
13.00 uur Benjamin Alard | Clavier-Ãœbung / Afl. 3 (orgel)
18.30 uur 'What’s new?' (gratis toegang)
20.00 uur Le Concert Spirituel & Hervé Niquet
22.30 uur Dialogos & Katarina Livjanić

Dinsdag 29 augustus
09.30 uur Zomerschool door: Thérèse Boshoven
11.00 uur Lorenzo Ghielmi | Tussen twist en verzoening
18.30 uur 'What’s new?' (gratis toegang)
21.00 uur Pieces of Tomorrow Monteverdi - Palestrina
22.30 uur Les Voix Humaines & Charles Daniels

Woensdag 30 augustus
09.30 uur Zomerschool door: Martin L. van Wijngaarden
11.00 uur Servir Antico & Catalina Vicens
13.00 uur Benjamin Alard | Clavier-Ãœbung / Afl. 5 (orgel)
14.00 uur STIMU-symposium
14.30 uur Kinderworkshop orgel met Sietze de Vries
18.30 uur 'What’s new?' (gratis toegang)
20.00 uur Hespèrion XXI & La Capella Reial de Catalunya & Jordi Savall
23.00 uur Vox Luminis en Lionel Meunier

Donderdag 31 augustus
9.00 uur STIMU-symposium
9.30 uur Zomerschool door: Ernst van den Hemel
11.00 uur Stéphanie Paulet & Elisabeth Geiger
18.30 uur 'What’s new?'
20.00 uur Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Jos van Veldhoven
22.30 uur Capella de la Torre en Katharina Bäuml

Vrijdag 1 september
9.30 uur Zomerschool door: Twan Geurts
9.30 uur STIMU-symposium
9.30 uur 150 Psalms I: Nederlands Kamerkoor
11.00 uur 150 Psalms II: The Choir of Trinity Wall Street
12.00 - 18.00 uur Oude Muziek Markt K.F. Hein Foyer & Plein 6 
13.00 uur Pierre Hantaï Virginalisten met een verhaal
13.00 uur 150 Psalms III: Det Norske Solistkor
15.00 uur 150 Psalms IV: Nederlands Kamerkoor
17.00 uur 150 Psalms V: Det Norske Solistkor
18.30 uur 'What’s new?' (gratis toegang)
19.30 uur 150 Psalms: lezing Mystery guest
20.30 uur 150 Psalms VI: The Tallis Scholars
22.30 uur Vox Luminis en Lionel Meunier

Zaterdag 2 september
9.30 uur Zomerschool door: Jed Wentz
9.30 uur 150 Psalms VII: The Choir of Trinity Wall Street
10.00 uur Oude Muziek Markt (tot 18.00 uur) K.F. Hein Foyer & Plein 6 
11.00 uur Philippe Pierlot Telemanns Fantasia’s voor gamba solo
11.00 uur 150 Psalms VIII: The Tallis Scholars
13.00 uur 150 Psalms IX: Det Norske Solistkor
15.00 uur Manfredo Kraemer Telemanns Fantasia’s voor viool solo
15.00 uur 150 Psalms X: The Choir of Trinity Wall Street
17.00 uur 150 Psalms XI: The Tallis Scholars
18.30 uur 'What’s new?' (gratis toegang)
19.30 uur 150 Psalms: lezing Michael Ignatieff
20.30 uur 150 Psalms XII: Nederlands Kamerkoor
22.30 uur Benjamin Alard Clavier-Ãœbung / Afl. 7 Goldbergvariaties
24.00 uur Rachel Brown Telemann solo’s: Fantasia’s voor fluit

Zondag 3 september 
9.30 uur Zomerschool door: Rachel Brown
10.00 - 17.00 uur Oude Muziek Markt K.F. Hein Foyer & Plein 6 
11.00 uur Erik Bosgraaf, Dmitry Sinkovsky c.s. Trio à la Telemann
12.00 uur Opening Uitfeest met Sietze de Vries (gratis toegang)
17.00 uur Gli Angeli Genève en Stephan Macleod
18.30 uur 'What’s new?' (gratis toegang)
20.00 uur L’Arpeggiata en Christina PluharPhilippe Jaroussky en Céline Scheen

Naar agenda

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.