- Zaal open
- Aanvang
- Verwacht einde
- Programma
Verdi Giovanna d’Arco
- Uitvoerenden
Utrechts Operakoor
Voorburgs Operakoor
Ropera aan de Maas
Utrechtsch Studenten Concert
Gulnara Shafigullina Giovanna
Jeffrey Hartman Carlo VII
Frank Wong Giacomo
Sam Eggenhuizen Talbot
Ardjoena Soerjadi muzikale leiding- Locatie
- Grote Zaal
- Attend
- Facebook-event
Utrechts Operakoor
Giovanna d’Arco | Opera van Giuseppe Verdi
Geweest
Giuseppe Verdi is nog springlevend. Het werk van deze wereldberoemde componist wordt door zangers en muzikanten nog steeds met veel genoegen ten gehore gebracht. Op 30 oktober zal één van zijn opera’s, Giovanna d’Arco worden uitgevoerd door het Utrechts Operakoor in samenwerking met het Voorburgs Operakoor en Ropera aan de Maas. Een middag om op het puntje van uw stoel te gaan zitten!
Utrechtsch Studenten Concert en vier solisten
Het orkest wordt gevormd door het Utrechtsch Studenten Concert en de hoofdrollen worden gezongen door vier professionele solisten: Gulnara Shafigullina (sopraan, als Giovanna), Jeffrey Hartman (tenor, als Carlo VII), Frank Wong (bariton, als Giacomo) en Sam Eggenhuizen (bas/bariton, als Talbot). De muzikale leiding is in handen van Ardjoena Soerjadi.
Over Jeanne d’Arc
Giovanna d’Arco gaat over het leven van Jeanne d’Arc, de nationale heldin van Frankrijk die een beslissende rol speelde in de Honderdjarige oorlog tussen Engeland en Frankrijk (1337-1453) en uiteindelijk zou eindigen op de brandstapel.