
- Zaal open
- Aanvang
- Verwacht einde
- Programma
Bach Hohe Messe:
Kyrie 1
Dona nobis
Et resurrexit
Crucifixus- Uitvoerenden
Gerrit Maas dirigent
Amateurmusici gecoacht door musici van de Nederlandse Bachvereniging- Locatie
- Hertz
-
Bach-Scratch
BACHfestival | o.l.v. Gerrit Maas
Geweest
Zing zelf mee met de Hohe Messe in de Bachscratch onder leiding van Gerrit Maas! Samen met andere liefhebbers studeer je in één dag de Hohe Messe in. Dit is je kans om eens deel te nemen aan een grote koorproductie. Een geschoolde stem is geen vereiste. Deelnemers worden per mail op de hoogte gehouden over het programma, tijdschema, de bladmuziek en andere praktische informatie.
Eindpresentatie
Wat is een scratch zonder presentatie? Niets natuurlijk, daarom zal er om 15.30 uur een presentatieconcert zijn op het festivalplein. Deze eindpresentatie is gratis. Nodig dus vooral iedereen uit om te komen luisteren naar het resultaat van de Hohe Messe-scratch. Op het festivalplein is de hele dag nog veel meer te doen, waaronder vertoningen van documentaires, een interactieve lezing en een pubquiz. Bekijk het volledige programma hier.
Tijdschema
10.00 uur: inloop
10.30 uur: inzingen
11.30 uur: repetitie
12.20 uur: lunch pauze
13.00 uur: repetitie
13.55 uur: pauze
14.10 uur: tutti
15.30 uur: eindpresentatie op het festivalplein
BACHfestival
Dit concert is onderdeel van het BACHfestival. Het BACHfestival op vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 mei staat helemaal in het teken van het 100-jarig jubileum van de Nederlandse Bachvereniging. Met concerten, theatervoorstellingen, improvisaties, All of Bach en nog veel meer vieren we samen het eeuwfeest groots!