Colin Vallon Trio
Sunday Afternoon Jazz

Bekijk alle concerten van de reeks

Sunday Afternoon Jazz
Deuren open
Aanvang
Uitvoerenden
Collin Vallon piano
Patrice Moret 
contrabas
Julian Sartorius
drums
Locatie
Club Nine

Ben je 29 jaar of jonger?

Dan kun je voor €12,50 naar dit concert. Deze tickets kun je alleen op de dag van het concert bestellen indien het concert nog niet is uitverkocht. Kijk hier voor meer informatie.

Colin Vallon Trio

Zwitserse jazzpianist komt met nieuw album op ECM

Geweest

Pianist, componist en docent aan het conservatorium Collin Vallon is geïnspireerd door de vliegende zaden van bomen. De muziek op zijn nieuwe album ‘Samares’ neemt net als zij doen, onverwachte wendingen, reizen verder dan je zou verwachten maar landen toch altijd in een stabiele grond. Samen met Patrice Moret op contrabas en drummer Julian Sartorius laten ze hun kleine muzikale themas groeien tot grootse, soms explosieve composities.

Vallon bracht al op 19 jarige leeftijd zijn eerste album uit, waarin hij experimenteerde met het prepareren van de piano, een methode waarbij musici materialen tussen de snaren plaatsen om de klank te vervormen. Kort daarna speelde hij met Kurt Rosenwinkel, en niet veel later bracht hij zijn eerste album ‘Rruga’ uit op ECM. Waarna de albums ‘Le Vent’’, Danse’ en het gloednieuwe ‘Samares’ volgden op het prestigieuze label.

Er zijn bij dit concert zowel zit- als staanplaatsen. Er is vrije plaatskeuze.

Je cookie instellingen blokkeren YouTube.
Pas je instellingen aan om gebruik te maken van YouTube.

Zie ook

Eric Vloeimans en Jörg Brinkmann

Van Morricone tot Aznavour

Anton Goudsmit Ton Petit+

albumrelease tour

Transition Festival 2025

met Kokoroko, Marquis Hill, Dave Holland & Lionel Loueke