Roxane van Iperen in Calefaxland
Muziek & Literatuur
Vespucci Kwartet:
Lisanne Soeterbroek viool
Marieke Kosters viool
Stephanie Steiner altviool
Douw Fonda cello
Kalle de Bie cello
Sieger Sloot spreker
Roswitha Devrient regie
Janáček Strijkkwartet nr. 1 ‘Kreutzersonate’
Beethoven Vioolsonate nr. 9 op.47 ‘Kreutzersonate’, arr. voor strijkkwintet
Als je vier of meer concerten koopt, krijg je 20% korting op de totaalprijs met de kortingscode KC2425. Koop zes of meer concerten en ontvang 25% korting met de kortingscode KV2425. Bekijk hier hoe het werkt en voor welke concerten dit geldt.
Bekijk andere kortingsmogelijkheden, zoals de CJP-pas en U-Pas, hier.
Dan kun je voor €12,50 naar dit concert. Deze tickets kun je alleen op de dag van het concert bestellen indien het concert nog niet is uitverkocht. Kijk hier voor meer informatie.
Muziek & Literatuur
v.a. € 23,-
incl. servicekosten, garderobe en pauzedrankje
Verhalen die je als muziek in de oren klinken. In deze nieuwe editie in onze Muziek & Literatuur-reeks is het Vespucci Kwartet in de ban van de Kreutzersonate. Samen met verteller en acteur Sieger Sloot brengen ze een eerbetoon aan de wereldberoemde roman van Lev Tolstoj. Rode draad door deze epische vertelling is de beroemde Vioolsonate nr. 9 van Beethoven en een stuk dat Janáček speciaal aan De Kreutzersonate wijdde.
De Kreutzersonate van Tolstoj
In de meeslepende roman De Kreutzersonate (1889) van Tolstoj doorkruizen liefde, jaloezie en de magie van muziek elkaar op onnavolgbare wijze. Die betovering is ook terug te horen in het schitterende Eerste strijkkwartet van Janáček. Het Vespucci Kwartet geeft nieuwe kleur aan Janáčeks intieme klankwereld.
Sieger Sloot
Tijdens de concertavond leest acteur Sieger Sloot sleutelfragmenten voor uit Tolstoj’s De Kreutzersonate. Sloot is bekend als acteur voor De Theatercompagnie en De Praktijk, en van speelfilms als Hartenstrijd en Riphagen. Muziek, theater en gesproken woord versterken elkaar in deze totaalvoorstelling onder regie van Roswitha Devrient.