
Holland Baroque
Het Wonder van Boxmeer
Als je vier of vijf concerten koopt, krijg je 20% korting op de totaalprijs met de kortingscode TV20. Koop zes of meer concerten en ontvang 25% korting met de kortingscode TV25. Bekijk hier hoe het werkt en voor welke concerten dit geldt.
Ben je 29 jaar of jonger? Dan kun je voor €12,50 naar dit concert. Dit kan zolang de voorraad strekt.
Met de klas naar dit concert? Stuur dan een mail naar [email protected] en vraag naar de mogelijkheden.
Anastasia Kobekina speelt Venice
v.a. € 34,-
incl. servicekosten, garderobe en pauzedrankje
Een muzikaal portret van Venetië? Dan mogen Vivaldi en Monteverdi in geen geval ontbreken. Op Venice, de cd die cellist Anastasia Kobekina in 2024 opnam, schittert hun werk tussen stukken van Bach, Britten, Shaw en Eno. De artist in residence van TivoliVredenburg legt dwarsverbanden tussen toen en nu en is een ware advocaat van de veelkleurigheid.
Ingetogen én ruig
De ster van Anastasia Kobekina is razendsnel gestegen sinds ze in 2019 derde werd bij het prestigieuze Internationaal Tsjaikovski Concours. De dochter van de Russische componist Vladimir Kobekin onderscheidt zich door haar veelzijdigheid en uitgesproken cellospel, soms ingetogen, dan weer ruig. ‘A striking disc,’ vond The Strad van haar cd Venice, vanavond live in de Grote Zaal te horen.
Oud én hedendaags
Metgezel in haar muzikale portret van Venetië is Kammerorchester Basel. Het orkest is in 1984 opgericht in de geest van het Basler Kammerorchester, dat modern en achttiende-eeuws repertoire speelde. Die combinatie kenmerkt ook Kammerorchester Basel. Een perfecte match met Kobekina dus.