Favorieten worden tijdelijk opgeslagen.
Log in om je favorieten op te slaan.
Opgeslagen in Mijn favorieten.
Verwijderd uit Mijn favorieten.

- Deuren open
- Aanvang
- Locatie
- Cloud Nine
Pianist en componist Martin Fondse, winnaar van de Boy Edgarprijs 2017, presenteert met zijn Voice Orchestra het project Faces of Earth | Diamonds – een controversieel verhaal over de schittering en macht van diamanten tijdens het koloniale tijdperk.
Fondse, die piano, Fender Rhodes en vibrandoneon speelt, leidt een hybride ensemble van zes vrouwen en zes mannen, met een balans tussen ervaring en opkomend talent, aangevuld met de Noorse saxofonist Trygve Seim.
Vrouwengroep Vox Sturnus voegt tekst toe aan het verhaal, met poëzie van onder andere Shakespeare, als een koor uit een Griekse tragedie. De flexibiliteit van dit ensemble – vrijwel iedere zanger speelt namelijk ook een instrument – zorgt voor een caleidoscopische klankwereld.