Nederlands Blazers Ensemble
Beethovens Negende
Mahler 1 & Barber 1 o.l.v. Quentin Clare
€ 24,50
incl. servicekosten
Op het programma staan de prachtige eerste symfonieën van Samuel Barber en Gustav Mahler. Twee componisten die deze meesterwerken vol passie en ambitie schreven toen zij respectievelijk 26 en 27 jaar oud waren. Net als zij voelt Orkest Pulcinella zich jong van geest en vastberaden. De muziek van Barber en Mahler vertellen verhalen van dromen, kracht en grenzeloze emotie. Geniet van dit muzikaal spektakel!
Orkest Pulcinella
In 2025 viert Orkest Pulcinella met trots haar 20-jarig bestaan. Wat begon als een kleine groep bevlogen amateurmusici in Utrecht, is uitgegroeid tot een volledig symfonieorkest van hoog muzikaal niveau. Haar missie? Klassieke muziek tot leven brengen voor iedereen: jong en oud én uit alle lagen van de samenleving.
Quentin Clare
Pulcinella kijkt met trots terug op tien jaar samenwerking met dirigent Quentin Clare. Dit prachtige lustrumconcert wordt het laatste concert met Clare. Ze viert daarmee een decennium van bijzondere, memorabele samenwerking en omarmt nieuwe mogelijkheden voor orkest en dirigent.