Pieces of Tomorrow - Ravels String Quartet
Chamber Music Edition
Ontdek alle edities
Pieces of TomorrowEpic classical pieces & good vibes
v.a. € 23,50
incl. servicekosten
Pop en klassiek slaan de handen ineen en presenteren Pieces of Tomorrow: klassiek in een nieuw jasje. In een dik uur hoor je fragmenten uit klassieke meesterwerken die je eens live gehoord móet hebben in je leven. Je drankje mag mee naar binnen, visuals en lichtshow ondersteunen het verhaal en verder laten we de muziek spreken, die heeft geen aanpassing nodig. Host dj St. Paul stelt de dirigent en musici allerlei vragen zodat je het verhaal achter de muziek leert kennen. Laat je onderdompelen in de sound van een voltallig symfonieorkest!
Beethoven Vijf
De beroemdste symfonie aller tijden: Beethoven Vijf, jeweetwel: ta-ta-ta-daaaa. Soms is een stuk bekend omdat het bekend is, net als een socialite, en omdat iedereen het maar blijft roepen. Maar Beethoven Vijf is echt van de buitencategorie, anders houd je het ook geen 240 jaar vol. En dan wordt het ook nog gedirigeerd door Pieces-held van het eerste uur, Markus Stenz! Dit wordt geweldig.
Wereldpremière van Joey Roukens
Ook op het programma staat de wereldpremière van het vioolconcert van Joey Roukens. Jawel, nu kunnen we eindelijk eens een vraag stellen aan een levende componist. Joey schrijft te gekke stukken voor orkest: klassiek, maar met jazz- en popkleuren, beetje minimal, fijne groove, laten we het classical fusion noemen.
Afterparty
Na het concert gaat het feest tot middernacht door. De bar is open, St. Paul zorgt voor dansbare tunes en de musici mengen zich met publiek voor een praatje.