Hannes Minnaar speelt het beste van Chopin
Internationale Top

Ontdek de beste kamermuziekmusici

Internationale Top
Deuren open
Aanvang
Rang 1
Regulier
€ 39,-
Onder 30 jaar
€ 12,50
Rang 2
Regulier
€ 34,-
Rang 3
Regulier
€ 29,-
incl. servicekosten, garderobe en pauzedrankje
Uitvoerenden
Hannes Minnaar piano
Programma
Chopin 12 Études op. 10, Scherzo nr. 3 op. 39, Barcarolle op. 60, Nocturnes (selectie)
Locatie
Hertz

Koop met korting

Als je vier of vijf concerten koopt, krijg je 20% korting op de totaalprijs met de kortingscode TV20. Koop zes of meer concerten en ontvang 25% korting met de kortingscode TV25. Bekijk hier hoe het werkt en voor welke concerten dit geldt.

Bekijk andere kortingsmogelijkheden, zoals de U-Pas, hier.

Onder 30 jaar

Ben je 29 jaar of jonger? Dan kun je voor €12,50 naar dit concert. Dit kan zolang de voorraad strekt.

Met de klas naar dit concert? Stuur dan een mail naar [email protected] en vraag naar de mogelijkheden.

Hannes Minnaar speelt het beste van Chopin

v.a. € 29,-

Bestel tickets

incl. servicekosten, garderobe en pauzedrankje

Publieksfavoriet Hannes Minnaar en Chopins pianomuziek lijken voorbestemd voor elkaar. In een uitverkochte Hertz speelde de toppianist een jaar geleden ‘het beste van Chopin’ voor een geestdriftig publiek. Die marathon doet hij op veler verzoek dunnetjes over met een nieuwe selectie van Chopin­klassiekers. Op-en-top romantisch repertoire dat aanvoelt alsof het gisteren werd geschreven.

Evenwichtskunstenaar
De kracht van Chopins pianomuziek zit ’m in de ongeëvenaarde mix van technische virtuositeit en een poëtische lading die onmiddellijk tot de verbeelding spreekt. Wie naar Chopin luistert, kan niet anders dan onder de indruk zijn van de bravoure van de noten. Tegelijkertijd is er de emotionele impact waaraan niet te ontkomen valt. Minnaar laat als een ware evenwichtskunstenaar beide aspecten optimaal tot hun recht komen.

Kleurenpalet
De van oorsprong Poolse componist Chopin, zelf ook een virtuoos pianist, schreef bijna uitsluitend voor piano solo. In dit uiterst gevarieerde programma schotelt Minnaar het publiek Chopins ongekende kleurenpalet voor. Van een apocalyptisch bulderend Scherzo tot een zoet-zangerige Baracolle.

Zie ook

Hannes Minnaar speelt het beste van Chopin

Janine Jansen & Friends

Openingsconcert Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht

Hannes Minnaar speelt het beste van Chopin

Sabine Devieilhe & Mathieu Pordoy

Berceuses & Franse Chansons

Hannes Minnaar speelt het beste van Chopin

Janine Jansen & Friends

Slotconcert Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht