Pieces of Tomorrow - Rachmaninoff Piano Concerto nr. 2
Pieces of Tomorrow

Ontdek alle edities

Pieces of Tomorrow
Deuren open
Aanvang
Verwachte eindtijd
Vrije plaatskeuze
Regulier
€ 23,50
Jongere t/m 29
€ 14,50
incl. servicekosten
Uitvoerenden
Radio Filharmonisch Orkest
Karina Canellakis dirigent
Vadym Kholodenko piano
St Paul host
Programma
Delen uit Rachmaninov Piano Concerto nr. 2
Locatie
Grote Zaal

Met U-pas toegang voor 5 euro

Op vertoon van je U-pas koop je aan de kassa van TivoliVredenburg voor 5 euro een ticket voor dit programma. Lees hier hoe je een ticket koopt met je U-pas. Wanneer een programma is uitverkocht, geldt dit ook voor U-pas tickets.

Pieces of Tomorrow - Rachmaninoff Piano Concerto nr. 2

Epic classical pieces & good vibes

v.a. € 23,50

Bestel tickets

incl. servicekosten

Pop en klassiek slaan de handen ineen en presenteren Pieces of Tomorrow: klassiek in een nieuw jasje. In een dik uur hoor je fragmenten uit klassieke meesterwerken die je eens live gehoord móet hebben in je leven. Je drankje mag mee naar binnen, visuals en lichtshow ondersteunen het verhaal en verder laten we de muziek spreken, die heeft geen aanpassing nodig. Host dj St. Paul stelt de dirigent en musici allerlei vragen zodat je het verhaal achter de muziek leert kennen. Laat je onderdompelen in de sound van een voltallig symfonieorkest!

Rachmaninovs Tweede Pianoconcert
Al tien jaar komt er steeds een nieuw meesterwerk op het Pieces-of-Tomorrow-programma. Maar voor dit stuk maken we op veler verzoek een uitzondering: Rachmaninovs Tweede Pianoconcert. Romantischer wordt het niet. Hoor het briljante origineel waar Eric Carmen (en Céline Dion) hun smartlap van nageaapt hebben. Hét showstuk voor klavierleeuwen. Het Radio Filharmonisch Orkest met aan de vleugel toppianist Vadym Kholodenko.

Afterparty
Na het concert gaat het feest tot middernacht door. De bar is open, St. Paul zorgt voor dansbare tunes en de musici mengen zich met publiek voor een praatje.

Zie ook

Pieces of Tomorrow - Rachmaninoff Piano Concerto nr. 2

De soundtracks van Ryuichi Sakamoto

Door Helena Basilova

Pieces of Tomorrow - Rachmaninoff Piano Concerto nr. 2

Studio Ghibli’s Filmmuziek

De mooiste soundtracks van Joe Hisaishi

Pieces of Tomorrow - Rachmaninoff Piano Concerto nr. 2

Unravel

Piano in de spotlight met Muriël Bostdorp