Lavinia Meijer & Reyer Zwart
Deuren open
Aanvang
Uitvoerenden
Lavinia Meijer harp
Reyer Zwart Gitaar/basgitaar/piano/zang
Programma
Muziek van o.a. Philip Glass, Meredith Monk, Lavinia Meijer, Wim Mertens, Radiohead en Sufjan Stevens
Locatie
Cloud Nine

Koop met korting

Als je vier of vijf concerten koopt, krijg je 20% korting op de totaalprijs met de kortingscode TV20. Koop zes of meer concerten en ontvang 25% korting met de kortingscode TV25. Bekijk hier hoe het werkt en voor welke concerten dit geldt.

Bekijk andere kortingsmogelijkheden, zoals de U-Pas, hier.

Onder 30 jaar

Ben je 29 jaar of jonger? Dan kun je voor €12,50 naar dit concert. Dit kan zolang de voorraad strekt.

Met de klas naar dit concert? Stuur dan een mail naar [email protected] en vraag naar de mogelijkheden.

Lavinia Meijer & Reyer Zwart

Klassiek in de Cloud

incl. servicekosten

Lavinia Meijer, een van de meest veelzijdige harpisten van deze tijd, werkt samen met multi-instrumentalist Reyer Zwart voor een avond met muziek van Philip Glass, Meredith Monk, Wim Mertens, Radiohead, Sufjan Stevens en eigen werk. Cloud Nine biedt de ideale setting: geen lange rijen stoelen, maar ronde tafeltjes en sfeervolle verlichting. Een intieme clubavond waarin klassiek en eigentijds moeiteloos in elkaar overgaan.

Lavinia Meijer brengt met haar interpretaties van Philip Glass en andere componisten de harp bij een groot publiek onder de aandacht. Ze werkte samen met artiesten als Iggy Pop, Laurie Anderson en Sufjan Stevens. Reyer Zwart beweegt zich als muzikant en arrangeur door verschillende muziekgenres en werkte met artiesten als Danny Vera, Douwe Bob en Freek de Jonge. In dit concert brengen ze samen een gevarieerd programma waarin hun muzikale achtergronden samenkomen.

Zie ook

Lavinia Meijer & Reyer Zwart

Anastasia Kobekina speelt Tango

Klassiek in de Cloud

Lavinia Meijer & Reyer Zwart

Rakhi Singh

Klassiek in de Cloud

Lavinia Meijer & Reyer Zwart

Vincent van Amsterdam & Esther Kuiper

Klassiek in de Cloud