
Typhoon
Nederlandse rapper, zanger en inspirator brengt nieuw album Live uit
Veelzijdige popartiest en rapper
Geweest
Rapper Sef is een nederhopveteraan: het is alweer twintig jaar geleden dat hij met The Flexican de groep Flinke Namen oprichtte. Met de hit De Leven (2011) verwierf Sef landelijke bekendheid, maar inmiddels is hij artistiek gezien lichtjaren verder, getuige zijn album Ik Zou Voor Veel Kunnen Sterven Maar Niet Voor Een Vlag (2023), dat terecht 3voor12-album van het jaar werd. Net als op de opvolger IJSLAND (2024, met Abel van HANG YOUTH) gaan de teksten veel over politiek en systemen in onze maatschappij, maar zoals Sef zelf al zeg: Er is maar 1 goed systeem, en dat is een geluidssysteem!
Wegens succes zijn de shows op vrijdag 21 en zaterdag 22 februari samengevoegd naar een grotere show in onze Ronda op zaterdag 22 februari. Er is een mail naar ticketkopers van vrijdag 21 februari gestuurd met meer informatie. Onze excuses voor het eventuele ongemak.
Zin om na de show te blijven hangen? Kom dan langs bij Park 6, ons gratis toegankelijke en sfeervolle indoorpark op zeshoog! Speel gratis (arcade)games of pingpong, scoor een cocktail of speciaalbiertje en check videokunstwerk Canvas! Meer info