Chronologisch overzicht seizoen 2020/21

Alle onderstaande concerten kunt u los bestellen of meenemen in uw eigen keuzeabonnement. Koop minimaal vier losse concerten tegelijk en profiteer van 15% korting op de totaalprijs. Klik hier voor meer informatie.

Of bekijk de concerten per categorie:
Orkesten, koren en solisten | AVROTROS Vrijdagconcert | Kamermuziek | Jazz | Familie | Fado | Iers | Populair Klassiek | Roots | Tribute

afgelast
zo 27 sep 2020

Insomnio & Black Pencil

Heimat

Verplaatst
do 1 okt 2020

Bill Frisell Trio

Verplaatst naar 10 oktober 2021

vr 2 okt 2020

Concertgebouw Kamerorkest met Rosanne Philippens

AVROTROS Vrijdagconcert

Verplaatst
za 3 okt 2020

Metropole Orkest Big Band plays Chris McGregor

Wordt verplaatst

zo 4 okt 2020

Ton Koopman & Amsterdam Baroque Orchestra

Concerto delle Suore - Barokmuziek van nonnen

Verplaatst
wo 7 okt 2020

Sara Correia

Wordt verplaatst

afgelast
do 8 okt 2020

Peter Beets & Henk Meutgeert feat. Georgie Fame

Afgelast

vr 9 okt 2020

Schubert Mis nr. 5

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

vr 9 okt 2020

Nederlands Blazers Ensemble

De Schepping

Verplaatst
vr 9 okt 2020

Cubop City Bigband

Verplaatst naar donderdag 14 oktober

Uitverkocht
za 10 okt 2020

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Shunske Sato

Bachs Brouwerij

zo 11 okt 2020

Polo de Haas speelt Canto Ostinato

Canto Ostinato

Uitverkocht
zo 11 okt 2020

Be Mozart 5+

Waan je een wonderkind met Ton Meijer

Uitverkocht
zo 11 okt 2020

philharmonie zuidnederland

Mahler - Symfonie nr. 4

zo 11 okt 2020

Belcea Quartet

Beethoven

Verplaatst
di 13 okt 2020

The Dublin Legends

Wordt verplaatst

di 13 okt 2020

Amsterdam Sinfonietta met Simone Lamsma

Pärt über Bach

Verplaatst
wo 14 okt 2020

Rossini - Petite Messe Solennelle

Dit concert is verplaatst naar 4 november 2021

do 15 okt 2020

ICP Orchestra

Een van de meest creatieve groepen in de moderne jazz

do 15 okt 2020

Marion Dumeige

Dutch Classical Talent

Uitverkocht
vr 16 okt 2020

Beethoven Vierde Symfonie

Rotterdams Philharmonisch Orkest

Verplaatst
zo 18 okt 2020

Rachel Podger & Christopher Glynn

verplaatst naar zondag 2 mei 2021

Verplaatst
zo 18 okt 2020

New European Ensemble

wordt verplaatst

afgelast
zo 18 okt 2020

Beethoven 6 uitgelegd

Maestro Jules onthult

Verplaatst
di 20 okt 2020

GoGo Penguin

Wordt verplaatst

Verplaatst
do 22 okt 2020

Bobo Stenson Trio

Wordt verplaatst

Uitverkocht
vr 23 okt 2020

Slotconcert Klassieke Top 400

Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Karina Canellakis

za 24 okt 2020

Calefax

35 vette jaren!

Uitverkocht
zo 25 okt 2020

Hans Dulfer - 80!

Dulfer viert zijn tachtigste verjaardag met vers repertoire, doorspekt met Dulferklassiekers

zo 25 okt 2020

Metropole Orkest & Cello Giants

de meest rockende, zwoele en jazzy cellisten van het moment

ma 26 okt 2020

Boris Giltburg

Beethoven

di 27 okt 2020

Orkest van de Achttiende Eeuw & Cappella Amsterdam

Mozart Requiem

Verplaatst
vr 30 okt 2020

Julian Lage Group

Verplaatst naar 9 maart 2021

vr 30 okt 2020

Nederlands Philharmonisch Orkest met Sol Gabetta

AVROTROS Vrijdagconcert

za 31 okt 2020

De tranen van Petrus

Nederlands Kamerkoor

zo 1 nov 2020

Grooves & Patterns

Minimal premières door Mallet Collective

ma 2 nov 2020

Van Swieten Society

Beethoven de Modernist

wo 4 nov 2020

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Erik Van Nevel

Heinrich Schütz

Uitverkocht
wo 4 nov 2020

Amsterdam Sinfonietta & Kian Soltani

Road to Iran

vr 6 nov 2020

The Rosenberg Trio

Een avond gypsyjazz in haar puurste vorm

za 7 nov 2020

Nederlands Blazers Ensemble

Troubadours

zo 8 nov 2020

Holland Baroque meets Avi Avital

Il Mondo del Mandolino

zo 8 nov 2020

Benjamin Herman Kwintet feat. Ack van Rooyen

Sunday Afternoon Jazz - een van de best op elkaar ingespeelde combo’s van het land

do 12 nov 2020

Radio Filharmonisch Orkest

Liza Ferschtman speelt Stravinsky

vr 13 nov 2020

Benoit: De oorlog

AVROTROS Vrijdagconcert

Verplaatst
ma 16 nov 2020

Over the Rhine

Wordt verplaatst

wo 18 nov 2020

Jacob TV

The Freedom Songs

wo 18 nov 2020

Philip Catherine, Paulo Morello & Sven Faller

Franse chansons, jazzstandards, subtiele americana en het beste van meester Django Reinhardt

vr 20 nov 2020

Artist in Residence Maya Fridman

Tiny Cello House nabij TivoliVredenburg

Uitverkocht
vr 20 nov 2020

Beethovens Tweede Pianoconcert

Residentie Orkest o.l.v. Nicholas Collon

vr 20 nov 2020

Schubert en Bannink door Thomas Oliemans

Klassiek in de Cloud

za 21 nov 2020

Izhar Elias en Florian Magnus Maier

Moving Guitars

za 21 nov 2020

Artist in Residence Maya Fridman

Tiny Cello House nabij TivoliVredenburg

za 21 nov 2020

Isabelle Faust, Alexander Melnikov & Teunis van der Zwart

Brahms Hoorntrio

zo 22 nov 2020

Artist in Residence Maya Fridman

Tiny Cello House nabij TivoliVredenburg

zo 22 nov 2020

Circus Charms 7+

Frank en René Groothof

zo 22 nov 2020

Hannes Minnaar

Gaspard de la Nuit

zo 22 nov 2020

Antwerp Symphony Orchestra

Brahms - Symfonie nr. 4

zo 22 nov 2020

Pynarello & Kika Sprangers

Schatten van Vrouwen

vr 27 nov 2020

Groot Omroepkoor in de Jacobikerk

Inauguratieconcert Benjamin Goodson

afgelast
zo 29 nov 2020

Jazz Orchestra of the Concertgebouw feat. Jasper Blom & Anna Serierse

Afgelast

wo 2 dec 2020

Bachs vioolpartita’s

Door Antje Weithaas

afgelast
wo 2 dec 2020

Lúnasa

Afgelast

Verplaatst
do 3 dec 2020

Kronos Quartet

Verplaatst naar 14 mei 2022

vr 4 dec 2020

Kerst met Amsterdam Sinfonietta

AVROTROS Vrijdagconcert

di 8 dec 2020

Slagwerk Den Haag

Glass Interludes

vr 11 dec 2020

xSight @ Percussion Duo

Dutch Classical Talent

vr 11 dec 2020

Meindert Talma - De Domela-Passie

Liederencyclus over socialistisch icoon Domela Nieuwenhuis

Uitverkocht
vr 11 dec 2020

Weihnachts-Oratorium

Nederlandse Bachvereniging

za 12 dec 2020

We’ll never let you down

Een cello-opera over Jacqueline du Pré

zo 13 dec 2020

Residentie Orkest met Dejan Lazic

Rachmaninov - Pianoconcert nr. 2

zo 13 dec 2020

Jef Neve

Speelt met u

zo 13 dec 2020

Christmas with Anúna

Twaalfkoppig Iers koor zingt Keltische volksliederen met een zeldzaam mooie meerstemmigheid

ma 14 dec 2020

Dulce Pontes

di 15 dec 2020

Insomnio

Memories of our Past

di 15 dec 2020

Nathan Bell

Sublieme americana liedjes met doorleefde stem a la John Prine en Guy Clark

wo 16 dec 2020

Christmas Carols - The Choir of St John’s College Cambridge

Een van de beste jongenskoren ter wereld

do 17 dec 2020

Kerstconcert met Mahler en Diepenbrock

Phion o.l.v. Otto Tausk

Uitverkocht
do 17 dec 2020

Toon Tellegen en Het Wisselend Toonkwintet

do 17 dec 2020

El XYZ de Son Bent Braam

13-koppige latinbigband van Nederlandse topmusici

do 17 dec 2020

Biophonica

Club Fluxus

Uitverkocht
do 17 dec 2020

Holland Baroque

Kloosterkerst - Een 17e-eeuwse kerstnachtmis

vr 18 dec 2020

Sjostakovitsj Pianokwintet

Ensemble De Formule

Uitverkocht
vr 18 dec 2020

Saint-Saëns’ Oratorio de Noël

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

za 19 dec 2020

Minimal music op het orgel

Door Laurens de Man

za 19 dec 2020

Messiah

Nieuwe Philharmonie Utrecht

zo 20 dec 2020

Martijn Cornet & Ragazze Quartet

Schuberts Winterreise

zo 20 dec 2020

Officium Ensemble

Een Kerstmis in Renaissance Europa

ma 21 dec 2020

Weihnachts-Oratorium

Nederlands Kamerkoor

wo 23 dec 2020

FrommerKerst met Annegreet van Bergen

Muziek & Literatuur

vr 8 jan 2021

Bruckners Zesde symfonie

AVROTROS Vrijdagconcert

afgelast
zo 10 jan 2021

Even lekker niks 1,5+ 10.00 uur

Ageeth de Haan | 10.00 uur

afgelast
zo 10 jan 2021

Even lekker niks 1,5+ 11.30 uur

Ageeth de Haan | 11.30 uur

zo 10 jan 2021

John Engels Quartet playing the Music of Chet Baker

Sunday Afternoon Jazz - Een terugblik op het repertoire van Chet Baker

di 12 jan 2021

Amsterdam Sinfonietta & The Tallest Man on Earth

Breder dan Klassiek

wo 13 jan 2021

New European Ensemble

Grensvariaties

do 14 jan 2021

Bruckners Mis in e met Hartmut Haenchen

Nederlands Kamerkoor

do 14 jan 2021

Millennium Jazz Orchestra feat. Lilian Vieira

Millennium Jazz Orchestra brengt Braziliaanse klassiekers met teksten van Braziliaanse dichters

Uitverkocht
vr 15 jan 2021

AVROTROS Klassiek presenteert Jong Talent

AVROTROS Jong Talent

zo 17 jan 2021

Passe-partout Charpentierdag

Eendaags minifestival i.s.m. Festival Oude Muziek

zo 17 jan 2021

Bob van Asperen

Charpentierdag i.s.m. Oude Muziek

zo 17 jan 2021

Nietsnut! 6+

Wie Walvis

zo 17 jan 2021

Duo Serenissima

Charpentierdag i.s.m. Oude Muziek

zo 17 jan 2021

Ricercar Consort

Charpentierdag i.s.m. Organisatie Oude Muziek

zo 17 jan 2021

Ensemble Correspondances

Charpentierdag i.s.m. Organisatie Oude Muziek

afgelast
di 19 jan 2021

Anneke van Giersbergen zingt Kate Bush

AFGELAST

wo 20 jan 2021

Diana Jones

Prachtige, donkere folkliedjes in de lijn van Gillian Welch, Alison Krauss en Iris DeMent

do 21 jan 2021

Angela Hewitt

Bach

do 21 jan 2021

Michela Amici Trio

Club Fluxus

vr 22 jan 2021

Tim Kliphuis & The Rosenbergs

Mozes en Johnny van de muzikale familie Rosenberg ontmoeten de vioolvirtuoos Tim Kliphuis

vr 22 jan 2021

Nationaal Jeugdorkest speelt de Sacre

AVROTROS Vrijdagconcert

za 23 jan 2021

Filmmuziek

Noord Nederlands Orkest

zo 24 jan 2021

Benjamin Herman & Mayuko Katakura Quartet

di 26 jan 2021

Patchsymfonie van Beethoven

Pynarello

wo 27 jan 2021

Nederlands Blazers Ensemble

Stravinsky en Tsjaikovski

do 28 jan 2021

Seán Morgan-Rooney

Dutch Classical Talent

vr 29 jan 2021

Made in Berlin

Ray Chen & aanvoerders van de Berliner Philharmoniker

vr 29 jan 2021

James Judd dirigeert Franck en Saint-Saëns

AVROTROS Vrijdagconcert

zo 31 jan 2021

Takatá Takatá 4+

Alles is ritme en ritme is alles

zo 31 jan 2021

Residentie Orkest o.l.v. Joshua Weilerstein

Sjostakovitsj - Symfonie nr. 11

ma 1 feb 2021

Kieran Goss & Annie Kinsella

Noord-Ierse roots en americana

do 4 feb 2021

Saskia Laroo

do 4 feb 2021

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Shunske Sato

Bach als basis

vr 5 feb 2021

Insomnio

Citius, Altius, Fortius

vr 5 feb 2021

Truls Mørk speelt Sjostakovitsj

Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Sloboneniouk

vr 5 feb 2021

Olga Vocal Ensemble

Klassiek in de Cloud

za 6 feb 2021

Improvisaties bij stomme film Battling Butler

Door Geerten Liefting op het orgel

za 6 feb 2021

Das Lied von der Erde

Het Collectief

do 11 feb 2021

Artist in residence Maya Fridman goes minimal

Trio Basilova I Fridman I Napolov

do 11 feb 2021

Amsterdam Sinfonietta & Fazıl Say

Serenade

vr 12 feb 2021

Haydns Harmoniemesse

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

za 13 feb 2021

Holland Baroque meets Rhiannon Giddens

Oude volksvertellingen en countryklassiekers

za 13 feb 2021

A Symphonic Tribute to Leonard Cohen

Met o.a. het Noord Nederlands Orkest

zo 14 feb 2021

Het meisje met de zwavelstokjes 7+

Holland Opera speelt het beroemde sprookje van Andersen

zo 14 feb 2021

Herz Ensemble

Kate Moore & Friends

di 16 feb 2021

Lucie Horsch & Thomas Dunford

Conversations

wo 17 feb 2021

Kader Abdolah & Ralph van Raat

Muziek & Literatuur

wo 17 feb 2021

London Philharmonic Orchestra

Dvořák - Symfonie nr. 9

vr 19 feb 2021

Remy van Kesteren

Ontdekkingstocht naar andere genres, zoals pop, minimal en improvisatie

vr 19 feb 2021

Taverner & Tavener

Nederlands Kamerkoor in de Pieterskerk

za 20 feb 2021

Nueva Manteca

Zeskoppige formatie al 25 jaar vaste waarde in de Europese latinjazz.

zo 21 feb 2021

Busch Trio

Tsjaikovski pianotrio

ma 22 feb 2021

Van Swieten Society

De Keuze van Baron van Swieten

wo 24 feb 2021

Cuarteto Casals

Haydn, Sjostakovitsj en Beethoven

do 25 feb 2021

Sandra & Jeroen van Veen

Spiegel im Spiegel

vr 26 feb 2021

Haydn, Saint-Saëns en Tsjaikovski

AVROTROS Vrijdagconcert

vr 26 feb 2021

Dayna Kurtz

Moderne Nina Simone combineert jazz, blues, folk en chanson

za 27 feb 2021

Goldberg-variaties

Berlage Saxophone Quartet

zo 28 feb 2021

Tsjaikovski 5 uitgelegd

Maestro Jules onthult

zo 28 feb 2021

Maarten Hogenhuis Trio +2

Sunday Afternoon Jazz - Nieuwe composities door Hogenhuis' vaste trio en gasten Ian Cleaver en Jesse van Ruller

zo 7 mrt 2021

Meesters van de tijd 5+

Beleef een tijdreis met Percossa

ma 8 mrt 2021

Martyn Joseph

Steengoede folk in de stijl van John Prine, Billy Bragg en Luka Bloom

do 11 mrt 2021

Dominic Seldis & James Pearson

Klassiek in de Cloud

vr 12 mrt 2021

Asko|Schönberg

Odysseus

vr 12 mrt 2021

Robin Nolan & Anton Goudsmit Trio

Een van de beste gypsyjazzgitaristen in de traditie van Django Reinhardt

vr 12 mrt 2021

Mahlers Eerste symfonie

Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Karina Canellakis

za 13 mrt 2021

Pieces of Tomorrow Festival

An introduction to classical music

zo 14 mrt 2021

Ben van den Dungen Quartet - Tribute to John Coltrane

Sunday Afternoon Jazz - Een hedendaagse interpretatie van het repertoire van John Coltrane

wo 17 mrt 2021

Justin Taylor & Le Consort

Da Chiesa – Corelli en zijn erfenis

wo 17 mrt 2021

Orkest van de Achttiende Eeuw & Alexander Melnikov

Drie piano's en orkest

do 18 mrt 2021

Requiem van Fauré

Amsterdam Sinfonietta en Nederlands Kamerkoor

do 18 mrt 2021

Rutger Muller Ensemble

Club Fluxus

vr 19 mrt 2021

Groot Omroepkoor zingt Brahms en Bach

AVROTROS Vrijdagconcert

za 20 mrt 2021

Matthäus-Passion

Orchestra of the Age of Enlightenment

di 23 mrt 2021

Johannes-Passion

Nederlands Kamerkoor

wo 24 mrt 2021

Matthäus-Passion

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. René Jacobs

wo 24 mrt 2021

Cuca Roseta

Een Hommage aan Amália Rodrigues

di 30 mrt 2021

Jean-Guihen Queyras & Anne Teresa De Keersmaeker

Mitten wir im Leben sind / Bach cellosuites

do 1 apr 2021

De Matthäus van Johann Heinrich Rolle

Kölner Akademie

do 1 apr 2021

Anton Mecht Spronk

Dutch Classical Talent

vr 2 apr 2021

Mendelssohn: Paulus

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

zo 4 apr 2021

Tinteltijd 7+

Paasconcert Noa Wildschut en Joke van Leeuwen

ma 5 apr 2021

Filmconcert King of Kings

Film met live orgelbegeleiding

ma 5 apr 2021

Utrechts Requiem

verhalen over veerkracht ...

wo 7 apr 2021

Lars Vogt

Schuberts laatste sonate

do 8 apr 2021

Holland Baroque

Bachs Königin

vr 9 apr 2021

Nederlands Kamerorkest met Andreas Ottensamer

AVROTROS Vrijdagconcert

zo 11 apr 2021

Ruysdael Kwartet

Janáček en Dvořák

zo 11 apr 2021

Phion o.l.v. Nikolaj Aleksejev

Rachmaninov - Symfonie nr. 2

do 15 apr 2021

Ensemble Resilience

Club Fluxus

vr 16 apr 2021

Maya Fridman & Cello Octet Amsterdam

Severade

vr 16 apr 2021

Sergey Khachatryan speelt Brahms

AVROTROS Vrijdagconcert

za 17 apr 2021

Nederlands Blazers Ensemble

Viva Brasil

zo 18 apr 2021

Het Veterstrikconcert 3+

Een heus popconcert van De Grote Haay

zo 18 apr 2021

De West Zuid Story 8+

Amersfoorts Jeugd Orkest

wo 21 apr 2021

Jan Brokken & Marcel Worms

Muziek & Literatuur

do 22 apr 2021

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Shunske Sato

Bach loves Vivaldi

za 24 apr 2021

Fuse live

Grenzeloze topformatie in eigen muzikale wereld

za 24 apr 2021

De Vier Jaargetijden uitgelegd

Maestro Jules onthult

zo 25 apr 2021

Cristina Branco

zo 25 apr 2021

Kika Sprangers / Irene Reig Quintet – Alto for Two

Sunday Afternoon Jazz - Twee opvallende Europese jazztalenten slaan de handen ineen

wo 28 apr 2021

Severin von Eckardstein & Friends

Pianokwintetten van Elgar & Schumann

vr 30 apr 2021

Edo de Waart 80 jaar

Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor

zo 2 mei 2021

Fernando Lameirinhas

Melody Man

wo 5 mei 2021

Rautavaara’s Vespers van de toendra

Nederlands Kamerkoor

do 6 mei 2021

Guy Davis

Voetstampende akoestische blues à la Robert Johnson

vr 7 mei 2021

Shantalla

Keltische folk gespeeld op traditionele instrumenten

za 8 mei 2021

Bach op het orgel

Door Matthias Havinga en Marcel Ponseele

za 8 mei 2021

Quatuor pour la fin du temps

Door Pieter van Loenen (winnaar Dutch Classical Talent)

zo 9 mei 2021

Finale Dutch Classical Talent 2021

Dutch Classical Talent

wo 12 mei 2021

Arcadi Volodos

Schubert, Brahms en Debussy

do 13 mei 2021

Marco Beasley & Stefano Rocco

Due Radici, from Italy to England and back

vr 14 mei 2021

Lodestar Trio

Klassiek in de Cloud

za 15 mei 2021

Nederlands Kamerkoor

#uncut

zo 16 mei 2021

De operapiraat 3+

Jeroen Schipper en zijn Boegiemanband

za 22 mei 2021

Izaline Calister

Het Eiland van mijn Vader

zo 23 mei 2021

Isabelle van Keulen Ensemble

Bach meets Tango

zo 23 mei 2021

Noord Nederlands Orkest

Schumann - Symfonie nr. 3

zo 23 mei 2021

Peter Beets Electric Band

Sunday Afternoon Jazz - Samenspel en improvisaties op het hoogste niveau

do 27 mei 2021

Doric String Quartet

Mozart, Bartók en Schubert

zo 30 mei 2021

Het geheim van Simson 7+

Amsterdams Bach Consort

vr 4 jun 2021

Guilty Pleasure Festival

Pynarello

zo 6 jun 2021

Cellostorm 7+

Cello Octet Amsterdam

zo 6 jun 2021

Eric Vloeimans & Frank Woeste Quartet - Pocket Rhapsody

Sunday Afternoon Jazz - Woeste's album Pocket Rhapsody, uitgevoerd met Julien Herne en Stéphane Galland

vr 11 jun 2021

Mahlers Rückert-Lieder

Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

zo 13 jun 2021

Liedjes met wortels II 5+

Muzikale schatten uit de hele wereld

vr 18 jun 2021

Berlioz: La Damnation de Faust

Slotconcert AVROTROS Vrijdagconcert

zo 20 jun 2021

Nederlands Philharmonisch Orkest

Holst - The Planets